Related Posts
Balıkesir’de metruk bina, otomobilin üzerine çöktü
Edremit ilçesinde metruk bir bina, park halindeki otomobilin üzerine çöktü.
Bilecik’te Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Toplantısı Düzenlendi
Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya başkanlığında gerçekleştirilen ‘Köylerin Altyapısının Desteklenmesi (KÖYDES) İzleme ve Değerlendirme Toplantısı’nda, 2022 yılında yapılan güzel işlerin yanı sıra 2023 yılında da hizmetlere devam edileceği vurgulandı. Toplantıda ayrıca 2023 yılının ilk yarısında hayata geçirilen projeler değerlendirildi ve ikinci yarıda yapılması planlanan altyapı ve üstyapı projeleri görüşüldü.
Antalya 29 Ekim’e hazır: Her yer kırmızı beyaz
Antalya’yı Cumhuriyet Bayramı coşkusu sardı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı kutlamaları kapsamında hazırlıklar sürerken, Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya’nın dört bir yanını dev Atatürk posterleri ve Türk bayrakları ile süsledi.