Nebahat Çehre Milyonluk Reklam Teklifini Reddetme Sebebini Açıkladı!

Firdevs Yöreoğlu karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Nebahat Çehre yıllar geçse de güzelliğiyle yıllara meydan okuyan ünlülerden biri. Uzun süredir bir projede yer almayan ünlü oyuncu, Posta Gazetesi’nin haberine göre; kendine gelen milyonluk teklifi reddetti. ?

Nebahat Çehre, hâlâ milyonların izlemeye devam ettiği ‘Aşk-ı Memnu’ dizisindeki Firdevs Yöreoğlu karakteriyle hafızalarımızda yer edindi.

Hatta geçtiğimiz aylarda dizideki rolüyle ilgili yıllar sonra ilginç bir itirafta bulunmuştu.

Her geçen yıl yaş almaya devam etse de o, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle hiç yaşlanmaya ünlüler arasında yer alıyor.

Dış görüntüsüne oldukça önem veren ve her daim iyi gördüğümüz Nebahat Çehre uzun süredir de bir projede yer almıyor.

Geçen günlerde muhabirlerin, “Uzun zamandır projelerde yoksunuz. Bunun bir sebebi var mı?” sorusuna, “Arkadaşlar kafama yatan bir şey yok ki. Bana çok saçma geliyor şimdiki işler.” diyerek cevap vermişti.

Posta Gazetesi’nin haberine göre; şimdi ise bir inşaat firmasının 2024’te satışa sunulması planlanan evlerin reklam yüzü olması için teklif gitti.

Reklam yüzü olması için 10 milyon TL ve siteden bir daire teklif edildi. Nebahat Çehre hiç düşünmeden teklifi reddetti.

Teklifi reddetmesini “En son depremde yüzlerce ev, binlerce insana mezar oldu. Ya benim reklamını yaptığım evler de yıkılırsa. Kahrolurum. Her şey para değil.” diyerek açıkladı.

Siz Nebahat Çehre’nin bu yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir