‘Burcu Özberk’in ismini görünce sete koşa koşa giderim’

Kraliçe dizisi hakkında konuşan Gökhan Alkan, “Çok severek kabul ettiğim bir iş oldu. Türkiye’nin en büyük kanalında bu dizi ile seyirciyle buluşmak ayrı keyif. Ateş karakterini çok sevdim, kendimden de bazı özellikleri buluyorum onda. Hayat enerjisi ve çalışmayı çok sevmesi çok hoşuma gidiyor” diyerek heyecanını dile getirdi.

“DERS ALDIM”

Basketbol konusunda yaklaşık 10 ders eğitim aldığını belirten oyuncu, “Yapımcılarla ilk görüşmemizde ‘Basketbol konusunda beni ekilmemiş tarla gibi düşünün’ demiştim. İyi bir basketbol izleyicisiyim, mesela sabah 04.00’lere kadar NBA maçları için çok beklemişliğim vardı. Basketbol oynama konusunda hiç tecrübem olmamıştı, onun için ders aldım ve rolüme iyi bir şekilde hazırlandım” şeklinde konuştu.

Öte yandan Gökhan Alkan, Kobe Bryant ve Michael Jordan hayranı olduğunu da sözlerine ekledi.

“HARİKA BİR PARTNER”

Basın mensuplarının “Partneriniz Burcu Özberk hakkında neler söylemek istersiniz?” sorusuna ünlü isim, “Onun için ne desem az! Harika bir insan ve harika bir partner. Çok iyi anlaşıyoruz ve birbirimizi çok iyi tamamlıyoruz. Onun ismini görünce sete koşa koşa giderim” yanıtını verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*